Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

EUROVILLA

Sarmacka 16 lok.U140 Warszawa

Mapa

505 062...

505 062 777

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.eurovilla.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Artur Dąbrowski
  • Justyna Kwapiszewska
  • Paweł Chęciński
  • +9

O nas

Eurovilla Wilanów działa na rynku nieruchomości od 1998 roku. Specjalizujemy się w obsłudze rynku nieruchomości z terenu dzielnicy Wilanów, Mokotów, Sadyba, Saska Kępa oraz Konstancin-Jeziorna.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży oraz pośrednictwem najmu nieruchomości klasy PREMIUM - apartamentami, domami oraz działkami.
Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę
Zapraszamy do naszego biura i współpracy .

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

45

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia EUROVILLA

Filtruj

1 999 999 zł87,46 m² 22 867,59 zł/m²

Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Eurovilla prezentuje komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Apartament cechuje spójne, eleganckie wykończenie...

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

Justyna Kwapiszewska

Justyna Kwapiszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa....

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł302 m² 109,27 zł/m²

Ekaterina Vaulina

Ekaterina Vaulina

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Eurovilla prezentuje elegancki dom klasy premium na Osiedlu Konstancja tuż przy American School of Warsaw. Ta wyjątkowa nieruchomość została zaprojektowana...

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł143,50 m² 16 020,91 zł/m²

Kinga Kożuch

Kinga Kożuch

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eurovilla prezentuje przestronne apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 143,5 m , Apartament składa się z dużego widnego salonu,...

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł70,16 m² 22 234,89 zł/m²

Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z 35 m2 ogródkiem od strony sypialni oraz tarasem od strony salonu. Starannie wykonana zabudowa...

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł100,72 m² 25 307,78 zł/m²

Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Eurovilla prezentuje wygodny i nowocześnie urządzony apartament z 3 sypialniami na sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Wnętrza zostały...

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł192,09 m² 29 673,59 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5...

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

Paweł Chęciński

Paweł Chęciński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż...

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł72,70 m² 21 870,70 zł/m²

Luiza Kasprzak

Luiza Kasprzak

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowoczesny, dwustronny apartament wykończony w minimalistycznym, skandynawskim stylu, położony na kameralnym,...

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,76 m² 19 554 zł/m²

Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament z 2 sypialniami, 15-metrowym tarasem i komórką lokatorską, na sprzedaż w Miasteczku Wilanów....

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

Sylwia Krajewska

Sylwia Krajewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, indywidualnie zaprojektowany dom położony w Wilanowie, w wyjątkowo urokliwym miejscu, w pierwszej linii...

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł260 m² 52 zł/m²

Artur Dąbrowski

Artur Dąbrowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Eurovilla prezentuje wygodny i świeżo wyremontowany dom na wynajem o pow. 260m2 w doskonałej lokalizacji Mokotowa. W skład...

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł190 m² 14 473,68 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny, wyposażony, umeblowany, gotowy do wprowadzenia dom z garażem na osiedlu przy Szkole Amerykańskiej (american School...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł305 m² 59,02 zł/m²

Magdalena Stala

Magdalena Stala

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni 305m2 usytuowany na działce o pow. 760m2. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł101 m² 20 495,05 zł/m²

Ekaterina Vaulina

Ekaterina Vaulina

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje czteropokojowy apartament wysokiej klasy o powierzchni 101 m na Zawadach. Na powierzchnię nieruchomości składa się -...

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł216 m² 65 zł/m²

Elżbieta Glinka

Elżbieta Glinka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak...

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49,18 m² 99,63 zł/m²

Wiktoria Jędrzejczak

Wiktoria Jędrzejczak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 50 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

2 123 000 zł191 m² 11 115,18 zł/m²

Luiza Kasprzak

Luiza Kasprzak

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony, lecz nigdy niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 191 m , położony na...

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł246 m² 44,72 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3...

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł340 m² 14 411,76 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Eurovilla prezentuje dom na osiedlu Konstancja, które jest jednym z nielicznych podwarszawskich osiedli domów jednorodzinnych i bliźniaczych oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł75,10 m² 19 960,05 zł/m²

Ekaterina Vaulina

Ekaterina Vaulina

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje unikatowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Marina Mokotów. Przestronne mieszkanie o położeniu południowo-wschodnim znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok...

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł90,46 m² 21 445,94 zł/m²

Artur Glinka

Artur Glinka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90m2 - Miasteczko Wilanów, ostoja Wilanów, ul. Hlonda Na powierzchnię mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł228 m² 10 964,91 zł/m²

Elżbieta Glinka

Elżbieta Glinka

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny o powierzchni 228m2 z garażem dwustanowiskowymi (ponad 40m2) i pomieszczeniem na hobby 26 m2....

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł4 325 m² 1 421,97 zł/m²

Paweł Chęciński

Paweł Chęciński

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną 4325m2 położoną w znakomitym punkcie Konstancina. idealną na rezydencję lub zabudowę pensjonatową lub...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

Elżbieta Glinka

Elżbieta Glinka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie, wykończony...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł44,63 m² 31 346,63 zł/m²

Wiktoria Jędrzejczak

Wiktoria Jędrzejczak

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eurovilla prezentuje nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m , wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektantkę...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

Sylwia Krajewska

Sylwia Krajewska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub...

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł121,60 m² 32 894,73 zł/m²

Luiza Kasprzak

Luiza Kasprzak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 121,60 m2 z widokiem na Park Łazienkowski. 4 pokoje, 2 łazienki....

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

Wiktoria Jędrzejczak

Wiktoria Jędrzejczak

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej...

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł150 m² 18 333,33 zł/m²

Luiza Kasprzak

Luiza Kasprzak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Eurovilla prezentuje dom wolnostojący na sprzedaż w Konstancinie Bielawie o powierzchni 150 m - 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garaż...

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł930 m² 5 806,45 zł/m²

Michał Lorkowski

Michał Lorkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji - mokotów/sadyba. Nieruchomość zabudowana domem...

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

Michał Lorkowski

Michał Lorkowski

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 140 m , położony w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł1 680 m² 1 517,86 zł/m²

Izabella Rogoźnicka

Izabella Rogoźnicka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Konstancinie - Klarysewie o powierzchni 1 ze starodrzewiem Możliwość wybudowania domu...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł320 m² 56 zł/m²

Elżbieta Glinka

Elżbieta Glinka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 320m2 - bardzo dobrze doświetlony z dużymi oknami, wykończony materiałami wysokiej jakości. Na...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

Artur Dąbrowski

Artur Dąbrowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, o powierzchni 99...

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł162,23 m² 36 861,25 zł/m²

Agnieszka Skiba

Agnieszka Skiba

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Eurovilla prezentuje luksusowy penthouse o powierzchni 162 m z trzema tarasami (łącznie ok. 80 m ), ogrodem zimowym i panoramicznym...

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

Jan Olewiński

Jan Olewiński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Eurovilla prezentuje dom do wynajęcia w Wilanowie, blisko Pałacu. Przestronna część dzienna i gabinet na parterze, garaż na dwa samochody, 4...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

Izabella Rogoźnicka

Izabella Rogoźnicka

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy nowy dom na wynajem w zabudowie szeregowej 150 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Opcja na cele mieszkaniowe lub firmowe. Dom wykończony...

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł76,28 m² 68,83 zł/m²

Sylwia Krajewska

Sylwia Krajewska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij